iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 167

Thread: Micro SIM kartice

  1. #16
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member studioton's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kraljevo
    Age
    42
    Posts
    1,530
    Thanks
    393
    Thanked 488 Times in 307 Posts

    Default Micro SIM kartice

    Ma nemaaaa.. Odem u telenor i kazem micro sim a oni vade flash memoriju, *****i, kaze nema micro sim posle 10 min objasnjavanja sta je to... Zovem opet call centar i javi se drugi operater i kaze ipak da nema jos.. Znaci svima otkaz, *****i glupavi
    http://www.studioton.net/studioton.gif

  2. #17
    iPhoneBigFan ReCkA's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    263
    Thanks
    23
    Thanked 164 Times in 63 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    To se i meni desilo pre nekih nedelju dana!
    Odem ja u Telenor kod Beograđanke da platim račun i rekoh daj da pitam kad im stižu MicroSim kartce. Kad eto meni odgovora: "Pa one su već stigle!" Ja se tu oduševim... Kad posle sekund mene čovek pita da li mi treba od 1 ili 2 GB i vadi MicroSD kartice! Mrzelo me i da mu objašnjavam. Samo sam mu rekao: "E, šteta. A meni treba od 4 ili 8!" i okrenuo se i otišao...

  3. The Following User Says Thank You to ReCkA For This Useful Post:

    3gs (30-11-2010)

  4. #18
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member igne's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Subotica
    Age
    43
    Posts
    4,493
    Thanks
    446
    Thanked 1,266 Times in 694 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    Ahhahaa, dobar si Ja sam juce otisao u Vip i slicna scena, pitam devojku "imate li micro sim"? Kaze ona meni, ne nema, izadjem ja napolje i znam da je x3m rekla da su dobili u Vip-u ali da samo moze na postpaid al ajde reko da se napravim lud pa da pitam da li moze prepaid ili da otvorim ugovor pa zatvorim sutradan, trebao mi micro sim samo zbog sablona da izrezem moju Ajde vratim se ja nazad i pitam devojku, izvini ali neznam da li si me dobro razumela, treba mi micro sim kartica, a ona ko sa marsa, "a mislis MICRO SIM" ??! Zamisli curku Kaze ona razumela Micro SD : Jbt a lepo sam joj rekao micro sim :vb_cool2: Kad jbg, nisam nista iskombinovao
    Last edited by igne; 17-09-2010 at 23:33.

  5. #19
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member studioton's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kraljevo
    Age
    42
    Posts
    1,530
    Thanks
    393
    Thanked 488 Times in 307 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    a danas u telenoru isto jedna curka sa ogromnom cubom curkastom, ja toliko popizdeo da sam izvadio telefon i kazem KARTICAAAAA , ne MEMORIJAAAA.. DUPLO MANJA KARTICAAAA .. a ona meni"molim vas udaljite se iza linije".. i nastavlja.. da razumem kartica ali postoje samo memorijske . hehe. onda sam odustao ..
    http://www.studioton.net/studioton.gif

  6. The Following User Says Thank You to studioton For This Useful Post:

    3gs (30-11-2010)

  7. #20
    iSrbijaBigFan serbian_agent's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade
    Posts
    160
    Thanks
    49
    Thanked 94 Times in 21 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    I ja sam trazio u telenoru, ali to su nevidjeni *****i vade memoriske i fleseve ....... retardi !!!!!! smejao sam se i svi me gledali kao da sam pao sa marsa ))))

  8. The Following User Says Thank You to serbian_agent For This Useful Post:

    kylle (20-09-2010)

  9. #21
    iPhoneBigFan polut's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Posts
    294
    Thanks
    29
    Thanked 48 Times in 36 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    Ja sam u Novom Sadu trazio micro sim kartice u 2 vip-ova prodajna mesta, naravno nisu imali, al mi se ucinilo da devojke koje rade u radnjama, u stvari nisu ni skontale sta trazim . Nemojte se bojati da sami isecete sim karticu, moja preporuka ostavite je malo vecu, za milimetar na svakoj ivici i finom smirglicom doterujte dok ne dodjete na dimenzije sim tray-a. Tako je necete greskom ostetiti, malo duze traje, ali je sigurno
    iPhone 7 plus 128 GB & MacBook Pro Retina 13"

  10. #22
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member x3mwoman's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    43°19′29″N 21°54′11″E
    Age
    43
    Posts
    455
    Thanks
    142
    Thanked 151 Times in 88 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    Znate šta je najcrnje?! Mešaju microsim i microsd kartice, a poenta priče što se recimo u Merkatoru u Nišu, u prizemlju nalazi Vip a na spratu Telenor. I sad neka mi neko kaže kako sa samo jednim spratom razlike ne znaju šta se dešava kod konkurencije? Ova ekipica koja radi u Merkatoru u Vipu vrlo dobro zna šta su microsim kartice, momak mi je čak i objasnio onu foru oko zamene, jes da ih nemaju još uvek u svim prodajnim mestima sem u glavnom u centru grada ali bar ima nekog pomaka. Ali su me zato Telenorovci razočarali sa tim mešanjem baba i žaba.

  11. #23
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member igne's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Subotica
    Age
    43
    Posts
    4,493
    Thanks
    446
    Thanked 1,266 Times in 694 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    Ma nemaju pojma ni jedni ni drugi Ja sam takodje bio u Vip pre nego sto sam uzeo telefon da vidim da li imaju bar neke test miscro sim kartice, u smislu probas karticu ali devojka, iako imaju, u prvom obracanju nije skontala na sta mislim, kaze mi "nemamo", i ja izadjem, pa razmisljam da me sigurno nije dobro skontala, vratim se i ponovo je pitam za MICRO SIM i ona ko sa marsa, "a ti mislis na micro sim" Znaci neverovatno.. :

  12. #24
    iPhoneBigFan iAlfa's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Herceg-Novi, MNE
    Age
    46
    Posts
    494
    Thanks
    69
    Thanked 92 Times in 77 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    T-mobile CG vec 15ak dana ima u ponudi data microSIM kartice (pripejd i postpejd) ako nekome vec treba radi uzorka, a nije mu daleko ili problem dobaviti, izvolite... Klasične nece prije početka prodaje iPhone 4.
    iPhone 6S 64 GB & iPad Pro WiFi+Cellular 32 GB = iOS 9.3.1

  13. #25
    iSrbijaBigFan boriskooo's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    230
    Thanks
    0
    Thanked 10 Times in 7 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    U vipu dobro znaju sta su microsim i jos me je pitala devojka da li je za iPhone 4 ili iPad 3G. I onda me je zamolila da pogleda iPhone.

    Naravno, ne mogu da generalizujem, ali ja sam imao vrlo prijatno iskustvo.
    You had me at http://www.isrbija.net/signaturepics/sigpic129_1.gif

  14. #26
    iSrbijaHero slavke1976's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tavankut
    Age
    47
    Posts
    505
    Thanks
    528
    Thanked 120 Times in 97 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    Pa mozda je nacitana

  15. #27
    iSrbijaBigFan shusha's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kg
    Age
    45
    Posts
    455
    Thanks
    89
    Thanked 112 Times in 73 Posts

    Default Micro SIM kartice

    Ja sam u Svajcarskoj otisao u MobilZone da uzmem pripaid karticu i trazio micro sim, riba koja radi tamo me je pitala za koji tel i ladno uzela seckalicu i isekla obicnu karticu i tako mi prodala! Tako da i ovi nasi mogu u medjuvremenu da nabave seckalice i kome treba na licu mesta otfikare visak i to je to a ne bice za mesec ili dva ili nikad


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6 Space Gray & iPad 1 WiFi & iPad mini Black & MBP 15`Retina & AirPort Express

  16. #28
    iSrbijaBigFan BorisMarkus's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Nikšić
    Age
    54
    Posts
    237
    Thanks
    44
    Thanked 9 Times in 5 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    U CG u T-comu me gledaju kao profesora sa Oksforda, samo sto ne pocnu da mucaju kada ih pitas za mikro sim....nacuo sam da ce biti micro sima ali operateri jos nista ne znaju
    eo ovo gore -1

  17. #29
    iPhoneBigFan izo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    148
    Thanks
    61
    Thanked 60 Times in 44 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    Evo malo uputstvo kako sam ja izrezao karticu bez problema, mozda nekom pomogne:
    Prvo download sablona:

    http://www.buy-microsim.com/pub/How%...M%20-%20EN.pdf

    I tu je sve lijepo objasnjeno, jednostavno zalijepite karticu sa malo oho ljepila na sablon i zabava moze da pocne, stim moj savjet iz iskustva ne rezi te karticu makazama, puno bolje ide linijar i ostar skalper i jos jedna bitna sitnica, ne trudite se da je prerezete skroz dovoljno je da par puta povucete skalperom i onda jednostavno taj dio rukom prelomite - dobijete perfektan rez koji samo malo popravite turpijicom za nokte

  18. #30
    iPhoneBigFan iAlfa's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Herceg-Novi, MNE
    Age
    46
    Posts
    494
    Thanks
    69
    Thanked 92 Times in 77 Posts

    Default Re: Micro SIM kartice

    Quote Originally Posted by BorisMarkus View Post
    U CG u T-comu me gledaju kao profesora sa Oksforda, samo sto ne pocnu da mucaju kada ih pitas za mikro sim....nacuo sam da ce biti micro sima ali operateri jos nista ne znaju
    Ako procitas nekoliko postova iznad tvoga, vidjet ces da sam napisao da u T-mobile Cg vec 15ak dana imaju u ponudi micro SIM data kartice. Dakle, govorim sa 100% sigurnošću jer sam svoju postojeću zamjenio za jednu takvu, tačnije od 01. septembra T-Mobile CG nudi isključivo micro SIM data kartice ( iste kao i ove dosadašnje samo je plastika dvostruko perforirana, pa se moze izdvojiti ili klasična ili micro SIM) Ne znam u koji si T-Com shop bio, ali vjerovatno u istome radi neko ko nije upućen, a ako je taj pojedinac nije upućen to ne znači da kartica nema, rjesenje- trazi data SIM karticu da ti pokazu pa ces imati priliku da vidis micro SIM. Informaciju zasnivam na ličnom iskustvu u T-shopu Herceg-Novi, a po informaciji zaposlenih u istom svi T-shopovi su dobili te kartice.
    iPhone 6S 64 GB & iPad Pro WiFi+Cellular 32 GB = iOS 9.3.1

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •