PDA

View Full Version : Bežična Mac tastatura na PC-u



fanste
14-05-2010, 21:29
Interesuje me da li je neko uspeo da stavi bežičnu mac tastaturu i miša na PC (Windows 7)? I koja je procedura... U servisu kažu da samo žična može..

MegaSkot
16-05-2010, 01:07
http://forums.macrumors.com/showpost.php?p=6920561&postcount=4

Google je čudo, kad ga koristiš. ;)

iSavcic
16-05-2010, 01:17
Lazu te ti iz servisa ili su i oni ne upuceni...
Moze i mis i tastatura, mislim na magic mouse i ovu malu tastaturu. Samo je problem sto neces moci na tastaturi da koristis precice i media dugmice, a na misu neces moci da sa dva prsta skrolujes vertikalno i horizontalno i nece ti raditi zoom razvlaceci kao na iPhonu!
Tako da zaobidji to kad je u pitanju PC!

iMorris
16-05-2010, 01:21
Tastatura je ok ali ti ne savetujem da uzimas tog misa. Kolega ima na faxu i nije zadovoljan. Nije bas "komforan" ;)

archi
16-05-2010, 11:46
Moze da radi i mis i tastatura... Imam zicnu alu tastaturu i Mighty Mouse misha i sve radi odlicno. Sto se dugmica za multimediu tiche, mozes da skinesh sa interneta Bootcamp dvd i sa njega da instalirash drajvere za windows.

fanste
16-05-2010, 12:37
Moze da radi i mis i tastatura... Imam zicnu alu tastaturu i Mighty Mouse misha i sve radi odlicno. Sto se dugmica za multimediu tiche, mozes da skinesh sa interneta Bootcamp dvd i sa njega da instalirash drajvere za windows.
Razumem da radi žična... A da li radi bežična sa svim driverima?

Nesha
16-05-2010, 13:08
Evo malo pomoci oko mapiranja
http://support.apple.com/kb/HT1171

adzo89
16-05-2010, 15:46
e mene zanima dal moze potpuno normalno da radi wireless tastatura na win7?

iSavcic
16-05-2010, 15:57
Apple bezicna tastatura ne moze da radi u potpunosti na WIN OS!
Drugar se dugo zaludjivao sa time i nije uspeo zato sto ne postoje full driveri za Win OS, problem nastaje u kad skines bootcamp i trebas neke .dmg extenzije da instaliras koje oni nisu uskladili sa WIN OS on izbacuje greske!
@archi: On je pitao sa bezicnu tastaturu i mis, a ne zicnu. I 98% sam ubedjen da ni tebi ne radi sve sa tom tastaturom, npr Vol dugme, Dashboard, Next-Previous, Light, Eject,...
Koliko ja znam moze samo osnovno.
Nek me ispravi neko ko poseduje navedenu tastaturu i njemu radi sve u full-u na Win OS!