PDA

View Full Version : Nema torrent fileova nigdje u downloads folderu



poluks
24-06-2011, 21:43
Ja stvarno neznam kako da ovo opisem ,to jest kud da stavim temu,ali valjda sam pogodio mjesto.
Radi se o tome da odem na piraze bay i kliknem na download this torrent i taj torrent bi mi trebao bit skinut u downloads folder i vidjet se u download prozoru na desktopu.
E pa meni se to vise tako ne ocituje ,i nemogu skinut nijedan file na komp i da ga onda mogu naci u tom prozoru ili u folderu .Evo sad sam na piraze bayu i klikcem na download this torent i nista,isto tako sam bio i na partisu i probao od tamo prenest toreent ali ista stvar se desava!
Da li zna mozda netko u cemu je problem.?
Evo sad sam probao preko firefoxa i tu me odmah pitao da li zelim otvorit sa tranamissionom ili saveat.I kliknuo sam save i otvorio mi se ff prozor od downloadsa i znaci preko ff radi.
Al zast onda preko safaria ne radi.
iMac je u pitanju,ako je to bitno!

noname
24-06-2011, 21:51
Koji browser koristiš? Ako koristiš Safari proveri u Safari - Preferences da li je promenjena putanja za Save downloaded files to

poluks
24-06-2011, 22:01
Ej Noname
Koristim Safari i nije promjenjena putanja.
Save downloaded files to :Downloads
Tak je bilo i prije i jucer i sve je radilo ,a sad odjednom ne radi!

noname
24-06-2011, 22:13
Hmm, vrlo neobično :D Možda se on malo zbunio, jesi probao restart?

poluks
24-06-2011, 22:22
Jesam,ali probat cu sad jos jednom,a ako ne onda cu deinstalirat safari pa ga ponovno instalirat.
Isto tako mi se desava da koji god teorrent stavim skidat ,on se skida ali pod svakim mi pise tracker returned error:connection failed ali bez obzira na to skida se to sto se skida .
Ne shvacam vise nista?!

noname
24-06-2011, 22:28
Da, ako restart ne uradi ništa onda reinstall Safarija deluje kao jedino rešenje... Ovo sa torrentom je sasvim drugi problem, pretpostavljam da koristiš Transmission? Vidi recimo da li se isti problem javlja sa nekim drugim torrent programom, npr. sa utorrentom...

poluks
24-06-2011, 22:42
Evo deinstalirao sam safari i ponovno ga instalirao i opet isto.
Nema torent fileova u downloads prozoru ali ni downloads folderu.
Pa ja cu poludit!

Byakuya
25-06-2011, 00:35
Savet sto se tice torrenta je da koristis ili utorrent ili vuze...

unknown99
25-06-2011, 00:36
Ne razumijem.
Sad ću uletiti možda kao neki totalni noob :)
No safari i torrent, kakve veze ima?
Pa imaš program za skidanje torrenta, npr utorrent.

edit: evo preduhitri me byakuya xD

poluks
25-06-2011, 00:56
Ma nije mi problem sa cim cu skidat,nego je stvar u tome da preko safaria koji god torrent fike kliknem nema ga ni i downlpad prozoru ni folderu.A preko firefoxa mi radi normalno.
Eto u tome je stvar!

unknown99
25-06-2011, 00:58
Firefox ima addon u sebi za to, ili imas addon za stavit da podrzava torrent.
Safari to nema.(barem sto znam do danas)
Nisam iskreno gledao previse, ja sam se odmah naviknuo na utorrent jos os win-a pa sad i na macu

poluks
25-06-2011, 01:00
A sta da onda radim ustvari.Trazio sam na netu al sam naletio samo na jesnu slicnu temu i nijedan odg.na tu temu.

unknown99
25-06-2011, 01:03
Ako ti je hića stavi utorrent ili vuze.Da se ne mucis cijelu noc s tim :)
Pa onda vidi jel ima kakvih addona ili sl.
Mozda se i priviknes ovako.

poluks
25-06-2011, 02:50
Uspio sam i to tako da sam totalno deinst.safari,i posto sam updateo na 10.6.8 vise ga nisam mogao instalirat s neta nego sam ubacio instalacijski cd i sa tog cd otisao na installation files i tamo potraZio optional files i stavio applications da mi se ponovmo instaliraju.I evo sad mi svw radi kak je i radilo.

poluks
25-06-2011, 20:40
Ali mislim da mi je nedostajao file u preferences,com.apple.downloadassetess.nesto
I da zbog toga mi se nije nigdje pokazivao u download folderu ili windowu nijedan file torrent koji sam htio skinut.