PDA

View Full Version : AppleDemoStartup_OSX



mikenzi
05-09-2010, 21:33
Pokrece se automatski posle par minuta nekoriscenja i gasi sve upaljene programe... To je kao aplikacija ali je nema u aplikacijama, a nije ni u screen sejver podesavanjima i ne znam kako da ga ugasim... Kada radim search ne pojavljuje se... Jedino gde sam ga pronasao je u accounts/login items i tu samo mogu da ga sklonim sa start up liste ali se i dalje pali i i dalje nervira... Ako bi neko znao kako se gasi bio bih vrlo zahvalan...

iVan
13-09-2010, 09:45
Ta aplikacija treba da pokreće demo filmić koji se vrti na svim Mac-ovima koji su izloženi u Apple radnjama. Ta aplikacija gasi sve pokrenute aplikacije osim Safari-a, a tebi verovatno nedostaje filmić pa ga zato ne pušta.

Ako ga ima u Accounts -> Login Items klikni desnim -> Reveal in Finder. Pa je obriši. Ako je nema tamo onda startuj Activity Monitor i potraži proces -> klikni na proces -> Inspect -> Open Files and Folders. Prva stavka na listi će biti putanja do te aplikacije. Posle samo nađi taj folder gde se nalazi i obriši.

Takođe pregledaj foldere /System/Library/LoginAgents i /System/Library/LoginDeamons i vidi da li tamo ima nešto što sadrži appledemo u imenu.

__________________________________________________ __________

Inače, pozdrav svima na forumu, novi sam Mac korisnik, od juna ove godine imam beli MacBook iz 2008. a pre toga sam hakintoširao od januara 2009. Sad tražim neki iPhone. Nisam hteo prvo da kupujem iPhone jer sam dugo držao hakintoš i morao sam prvo da uzmem Mac. Nadam se da će većina na ovom forumu da krene putem Mac-a. Posebno želim svim moderatorima i 1024-ki ako već nisu.

Pozdrav. hmmm